Advanced Custom Fields - en to bg_BG translation catalogue (408 entries)

en: Field&nbsp;Groups
bg_BG: Групи от полета

en: Advanced Custom Fields
bg_BG: Модерни потребителски полета

en: Add New
bg_BG: Създай

en: Add New Field Group
bg_BG: Създай нова група от полета

en: Edit Field Group
bg_BG: Редактирай група от полета

en: New Field Group
bg_BG: Нова група от полета

en: View Field Group
bg_BG: Разгледай група от полета

en: Search Field Groups
bg_BG: Търсене на групи от полета

en: No Field Groups found
bg_BG: Няма намерени групи от полета

en: No Field Groups found in Trash
bg_BG: Няма намерени групи от полета в кошчето

en: Custom Fields
bg_BG: Потребителски полета

en: Field group updated.
bg_BG: Групата от полета бе обновена.

en: Custom field updated.
bg_BG: Потребителското поле бе обновено.

en: Custom field deleted.
bg_BG: Потребителското поле бе изтрито.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Field group restored to revision from %s
bg_BG: Групата от полета бе възстановена до ревизия от %s

en: Field group published.
bg_BG: Групата от полета бе публикувана.

en: Field group saved.
bg_BG: Групата от полета бе запазена.

en: Field group submitted.
bg_BG: Групата от полета бе изпратена.

en: Field group scheduled for.
bg_BG: Групата от полета бе планирана за публикуване.

en: Field group draft updated.
bg_BG: Черновата на групата от полета бе обновена.

en: Thumbnail
bg_BG: Миниатюра

en: Medium
bg_BG: Среден

en: Large
bg_BG: Голям

en: Full
bg_BG: Пълен

en: Error
bg_BG: Грешка

en: No ACF groups selected
bg_BG: Не бяха избрани никакви групи от полета

en: Update
bg_BG: Обнови

en: Post updated
bg_BG: Публикацията бе обновена

en: Add-ons
bg_BG: Разширения

en: Repeater Field
bg_BG: Повтарящо поле

en: Create infinite rows of repeatable data with this versatile interface!
bg_BG: Създайте безкраен брой редове от повторяеми данни чрез този гъвкав интерфейс!

en: Gallery Field
bg_BG: Галерия

en: Create image galleries in a simple and intuitive interface!
bg_BG: Създайте галерии от снимки, използвайки прост и интуитивен интерфейс!

en: Options Page
bg_BG: Страница с настройки

en: Create global data to use throughout your website!
bg_BG: Създайте глобални настройки, които да ползвате навсякъде в сайта си!

en: Flexible Content Field
bg_BG: Поле за гъвкаво съдържание

en: Create unique designs with a flexible content layout manager!
bg_BG: Създайте уникални дизайни с помощта на мениджъра за управление на гъвкаво съдържание!

en: Gravity Forms Field
bg_BG: Gravity Forms поле

en: Creates a select field populated with Gravity Forms!
bg_BG: Създава падащо поле за избор на Gravity Form!

en: Date & Time Picker
bg_BG: Избор на дата и час

en: jQuery date & time picker
bg_BG: jQuery избор на дата и час

en: Location Field
bg_BG: Поле за местоположение

en: Find addresses and coordinates of a desired location
bg_BG: Намерете адресите и координатите на желано от вас място

en: Contact Form 7 Field
bg_BG: Поле за избор на Contact Form 7 форма

en: Assign one or more contact form 7 forms to a post
bg_BG: Изберете една или повече Contact Form 7 форми.

en: Advanced Custom Fields Add-Ons
bg_BG: Разширения за Модерни потребителски полета

en: The following Add-ons are available to increase the functionality of the Advanced Custom Fields plugin.
bg_BG: Тези разширения са на ваше разположение, за да увеличите наличната функционалност на Модерните потребителски полета.

en: Each Add-on can be installed as a separate plugin (receives updates) or included in your theme (does not receive updates).
bg_BG: Всяко разширение може да бъде инсталирано като отделно разширение (което да получава обновявания) или да бъде включено директно в темата ви (и да не получава обновявания).

en: Installed
bg_BG: Инсталиран

en: Purchase & Install
bg_BG: Купи и инсталирай

en: Download
bg_BG: Изтегли

en: Export
bg_BG: Запази във файл

en: Export Field Groups
bg_BG: Запази във файл групите от полета

en: Field Groups
bg_BG: Групи от полета

en: Select the field groups to be exported
bg_BG: Изберете групи полета, които да бъдат запазени във файл

en: Export to XML
bg_BG: Запази в XML файл

en: Export to PHP
bg_BG: Запази в PHP файл

en: ACF will create a .xml export file which is compatible with the native WP import plugin.
bg_BG: Ще бъде създаден .XML файл, който е съвместим с оригиналното разширение за внасяне на данни в WordPress.

en: Imported field groups <b>will</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for migrating fields groups between Wp websites.
bg_BG: Внесените групи от полета <b>ще</b> се показват в списъка с групи от полета, налични за редакция. Това е полезно при местене на групи от полета между WP сайтовете.

en: Select field group(s) from the list and click "Export XML"
bg_BG: Изберете групи полета от списъка и натиснете "Запази в XML файл"

en: Save the .xml file when prompted
bg_BG: Запазване на .xml файла при поискване

en: Navigate to Tools &raquo; Import and select WordPress
bg_BG: Идете в Инструменти &raquo; Внасяне и изберете WordPress

en: Install WP import plugin if prompted
bg_BG: Инсталиране на WP разширение за внасяне на данни при поискване

en: Upload and import your exported .xml file
bg_BG: Качете и внесете вашия предварително изнесен .xml файл

en: Select your user and ignore Import Attachments
bg_BG: Изберете желания потребител и игнорирайте "Внасяне на прикачените файлове"

en: That's it! Happy WordPressing
bg_BG: Това е всичко! Желаем ви приятно WordPress-ване

en: ACF will create the PHP code to include in your theme.
bg_BG: Ще бъде създаден PHP код, който да включите в темата си.

en: Registered field groups <b>will not</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for including fields in themes.
bg_BG: Регистрираните групи полета <b>няма</b> да се показват в списъка с редактируеми групи полета. Това е полезно при включване на полета в теми.

en: Please note that if you export and register field groups within the same WP, you will see duplicate fields on your edit screens. To fix this, please move the original field group to the trash or remove the code from your functions.php file.
bg_BG: Забележете, че ако изнесете и регистрирате групи полета в рамките на една инсталация, ще виждате повторения на полетата си. За да оправите това, моля преместете оригиналната група полета в кошчето, или премахнете регистриращич код от вашия functions.php файл.

en: Select field group(s) from the list and click "Create PHP"
bg_BG: Изберете групи полета от списъка и натиснете върху "Създай PHP"

en: Copy the PHP code generated
bg_BG: Копирай генерирания PHP код

en: Paste into your functions.php file
bg_BG: Сложи в своя functions.php файл

en: To activate any Add-ons, edit and use the code in the first few lines.
bg_BG: За да активирате каквито и да е разширения, редактирайте и използвайте следния код в първите няколко реда.

en: Export Field Groups to PHP
bg_BG: Запази групите от полета в PHP файл

en: Instructions
bg_BG: Инструкции

en: Notes
bg_BG: Бележки

en: Include in theme
bg_BG: Включи в темата

en: The Advanced Custom Fields plugin can be included within a theme. To do so, move the ACF plugin inside your theme and add the following code to your functions.php file:
bg_BG: Това разширение може да бъде вградено в тема. За да направите това, преместете разширението в темата и добавете следния код към вашия functions.php файл:

en: To remove all visual interfaces from the ACF plugin, you can use a constant to enable lite mode. Add the following code to your functions.php file <b>before</b> the include_once code:
bg_BG: За да премахнете всички визуални интерфейси от това разширение, можете да използвате константа за да включите Lite версията. За да направите това, добавете следния код към вашия functions.php файл <b>преди</b> кода include_once

en: Back to export
bg_BG: Обратно към Запазване във файл

en: No field groups were selected
bg_BG: Не бяха избрани групи от полета

en: Move to trash. Are you sure?
bg_BG: Местене в кошчето. Сигурни ли сте?

en: checked
bg_BG: избран

en: No toggle fields available
bg_BG: Няма налични полета

en: Field group title is required
bg_BG: Заглавието на групата с полета е задължително

en: copy
bg_BG: копирай

en: or
bg_BG: или

en: Fields
bg_BG: Полета

en: Parent fields
bg_BG: Родителски полета

en: Sibling fields
bg_BG: Полета от същото ниво

en: Hide / Show All
bg_BG: Скрии / покажи всички

en: Location
bg_BG: Местоположение

en: Options
bg_BG: Настройки

en: Show Field Key:
bg_BG: Покажи ключа на полето

en: No
bg_BG: Не

en: Yes
bg_BG: Да

en: Front Page
bg_BG: Начална страница

en: Posts Page
bg_BG: Страница с публикации

en: Top Level Page (parent of 0)
bg_BG: Страница от първо ниво (с родител 0)

en: Parent Page (has children)
bg_BG: Родителска страница (има деца)

en: Child Page (has parent)
bg_BG: Дъщерна страница (има родител)

en: Default Template
bg_BG: Шаблон по подразбиране

en: Publish
bg_BG: Публикувай

en: Pending Review
bg_BG: Чака одобрение

en: Draft
bg_BG: Чернова

en: Future
bg_BG: Бъдещ

en: Private
bg_BG: Частен

en: Revision
bg_BG: Ревизия

en: Trash
bg_BG: Кошче

en: Super Admin
bg_BG: Супер администратор

en: All
bg_BG: Всички

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Changelog
bg_BG: Списък с промени

en: See what's new in
bg_BG: Вижте новостите

en: version
bg_BG: версия

en: Resources
bg_BG: Ресурси

en: Getting Started
bg_BG: Как да започнете

en: Field Types
bg_BG: Типове полета

en: Functions
bg_BG: Функции

en: Actions
bg_BG: Действия

en: Filters
bg_BG: Филтри

en: 'How to' guides
bg_BG: Инструкции и насоки

en: Tutorials
bg_BG: Уроци

en: Created by
bg_BG: Създаден от

en: Welcome to Advanced Custom Fields
bg_BG: Добре дошли в Модерни потребителски полета

en: Thank you for updating to the latest version!
bg_BG: Благодарим ви, че обновихте до последната версия!

en: is more polished and enjoyable than ever before. We hope you like it.
bg_BG: е по-лъскав и готин от когато и да е преди. Надяваме се, че ще ви хареса.

en: What’s New
bg_BG: Какво ново

en: Download Add-ons
bg_BG: Изтегли разширения

en: Activation codes have grown into plugins!
bg_BG: Кодовете за активация вече са обособени като разширения!

en: Add-ons are now activated by downloading and installing individual plugins. Although these plugins will not be hosted on the wordpress.org repository, each Add-on will continue to receive updates in the usual way.
bg_BG: Добавките вече се активират при сваляне и инсталиране на съответните разширения. Въпреки, че тези разширения няма да се хостват в хранилището на wordpress.org, всяка добавка ще продължи да получава обновления по стандартния начин.

en: All previous Add-ons have been successfully installed
bg_BG: Всички предходни разширения бяха инсталирани успешно

en: This website uses premium Add-ons which need to be downloaded
bg_BG: Този уебсайт използва платени разширения, които трябва да бъдат изтеглени

en: Download your activated Add-ons
bg_BG: Изтеглете активираните си разширения

en: This website does not use premium Add-ons and will not be affected by this change.
bg_BG: Този уебсайт не използва платени разширения и няма да бъде повлиян от тази промяна.

en: Easier Development
bg_BG: По-лесна разработка

en: New Field Types
bg_BG: Нови типове полета

en: Taxonomy Field
bg_BG: Поле за таксономия

en: User Field
bg_BG: Поле за потребител

en: Email Field
bg_BG: Email поле

en: Password Field
bg_BG: Поле за парола

en: Custom Field Types
bg_BG: Потребителски типове полета

en: Creating your own field type has never been easier! Unfortunately, version 3 field types are not compatible with version 4.
bg_BG: Създаването на ваш собствен тип поле никога не е било по-лесно! За съжаление, типовете полета на версия 3 не са съвместими с тези от версия 4.

en: Migrating your field types is easy, please
bg_BG: Местенето на вашите типове полета е лесно, моля

en: follow this tutorial
bg_BG: следвай този урок

en: to learn more.
bg_BG: за да научиш повече.

en: Actions &amp; Filters
bg_BG: Действия и филтри

en: All actions & filters have received a major facelift to make customizing ACF even easier! Please
bg_BG: Всички действия и филтри бяха сериозно подобрени, за да направят персонализирането на това разширение по-лесно! Моля

en: read this guide
bg_BG: прочетете този урок

en: to find the updated naming convention.
bg_BG: за да намерите обновената конвенция за именуване.

en: Preview draft is now working!
bg_BG: Прегледа на чернова вече работи!

en: This bug has been squashed along with many other little critters!
bg_BG: Този бъг бе оправен, както и много други!

en: See the full changelog
bg_BG: Вижте пълния списък с промени

en: Important
bg_BG: Важно

en: Database Changes
bg_BG: Промени в базата данни

en: Absolutely <strong>no</strong> changes have been made to the database between versions 3 and 4. This means you can roll back to version 3 without any issues.
bg_BG: Абсолютно <strong>никакви</strong> промени не бяха направени по базата данни между версия 3 и 4. Това означава, че можете да върнете до версия 3 без никакви проблеми.

en: Potential Issues
bg_BG: Потенциални проблеми

en: Due to the sizable changes surrounding Add-ons, field types and action/filters, your website may not operate correctly. It is important that you read the full
bg_BG: Поради промените свързани с вашите добавки, типове полета и действия/филтри, вашия уебсайт може да не функционира правилно. Важно е да прочетете пълните

en: Migrating from v3 to v4
bg_BG: Миграция от версия 3 към версия 4

en: guide to view the full list of changes.
bg_BG: инструкции за да видите пълния списък с промени.

en: Really Important!
bg_BG: Наистина важно!

en: If you updated the ACF plugin without prior knowledge of such changes, please roll back to the latest
bg_BG: Ако сте обновили това разширение без да знаете за тези промени, моля върнете към последната

en: version 3
bg_BG: версия 3

en: of this plugin.
bg_BG: на това разширение.

en: Thank You
bg_BG: Благодарим ви

en: A <strong>BIG</strong> thank you to everyone who has helped test the version 4 beta and for all the support I have received.
bg_BG: <strong>Голямо</strong> благодаря на всички, които помохнаха да тестваме версия 4 и цялата подкрепа, която получихме.

en: Without you all, this release would not have been possible!
bg_BG: Без вас, тази версия нямаше да бъде възможна!

en: Changelog for
bg_BG: Списък с промени за

en: Learn more
bg_BG: Научи повече

en: Overview
bg_BG: Преглед

en: Previously, all Add-ons were unlocked via an activation code (purchased from the ACF Add-ons store). New to v4, all Add-ons act as separate plugins which need to be individually downloaded, installed and updated.
bg_BG: В миналото всички платени добавки се отключваха чрез код за активация (закупен онлайн). От версия 4 насам, добавките се държат като отделни разширения, които могат да бъдат отделно сваляни, инсталирани и обновявани.

en: This page will assist you in downloading and installing each available Add-on.
bg_BG: Тази страница ще ви помогне при свалянето и инсталирането на всяко налично разширение.

en: Available Add-ons
bg_BG: Налични разширения

en: The following Add-ons have been detected as activated on this website.
bg_BG: Следните разширения бяха намерени като активирани на този уебсайт.

en: Name
bg_BG: Име

en: Activation Code
bg_BG: Код за активация

en: Flexible Content
bg_BG: Гъвкаво съдържание

en: Installation
bg_BG: Инсталация

en: For each Add-on available, please perform the following:
bg_BG: За всяко налично разширение, моля извършете следното:

en: Download the Add-on plugin (.zip file) to your desktop
bg_BG: Изтегли разширението (.zip файл) на работния си плот

en: Navigate to
bg_BG: Идете към

en: Plugins > Add New > Upload
bg_BG: Разширения -> Добави ново -> Качи

en: Use the uploader to browse, select and install your Add-on (.zip file)
bg_BG: Използвайте инструмента за качване за да изберете, качите и инсталирате вашата добавка (.zip файл)

en: Once the plugin has been uploaded and installed, click the 'Activate Plugin' link
bg_BG: След като разширението е качено и инсталирано, натиснете на връзката "Активирай разширението"

en: The Add-on is now installed and activated!
bg_BG: Това разширение бе инсталирано и активирано!

en: Awesome. Let's get to work
bg_BG: Страхотно! Да се залавяме за работа

en: Expand Details
bg_BG: Разтегни за повече детайли

en: Collapse Details
bg_BG: Затвори допълнителните детайли

en: Validation Failed. One or more fields below are required.
bg_BG: Валидацията се провали. Едно или повече полета са задължителни.

en: Upgrade
bg_BG: Обнови

en: What's new
bg_BG: Какво ново

en: credits
bg_BG: благодарности

en: Modifying field group options 'show on page'
bg_BG: Променяне на настройките на групата полета 'показване на страница'

en: Modifying field option 'taxonomy'
bg_BG: Променяне на настройка на полето 'таксономия'

en: Moving user custom fields from wp_options to wp_usermeta'
bg_BG: Местене на потребителски полета от wp_options към wp_usermeta'

en: Basic
bg_BG: Базов

en: Checkbox
bg_BG: Отметка

en: Choice
bg_BG: Избор

en: Choices
bg_BG: Избора

en: Enter each choice on a new line.
bg_BG: Въвеждайте всяка стойност на нов ред.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
bg_BG: За по-добър контрол можете да зададете и стойност и етикет по следния начин:

en: red : Red
bg_BG: червено : Червено

en: blue : Blue
bg_BG: синьо : Синьо

en: Default Value
bg_BG: Стойност по подразбиране

en: Enter each default value on a new line
bg_BG: Въведете всяка една стойност по подразбиране на нов ред

en: Layout
bg_BG: Оформление

en: Vertical
bg_BG: Вертикален

en: Horizontal
bg_BG: Хоризонтален

en: Color Picker
bg_BG: Поле за избор на цвят

en: Date Picker
bg_BG: Поле за избор на дата

en: Done
bg_BG: Готов

en: Today
bg_BG: Днес

en: Show a different month
bg_BG: Покажи различен месец

en: Save format
bg_BG: Запази формата

en: This format will determine the value saved to the database and returned via the API
bg_BG: Този формат ще определи стойността, запазена в базата данни и върната от API-то

en: "yymmdd" is the most versatile save format. Read more about
bg_BG: "yymmdd" е най-подходящия формат за запазване. Прочети повече за

en: jQuery date formats
bg_BG: jQuery формати за дата

en: Display format
bg_BG: Формат за извеждане

en: This format will be seen by the user when entering a value
bg_BG: Този формат ще бъде видян от потребителя при въвеждане на стойност

en: "dd/mm/yy" or "mm/dd/yy" are the most used display formats. Read more about
bg_BG: "dd/mm/yy" или "mm/dd/yy" са най-използваните формати. Прочетете повече за

en: Week Starts On
bg_BG: Седмицата започва от

en: Dummy
bg_BG: Пример

en: Appears when creating a new post
bg_BG: Появява се когато създавате нова публикация

en: Placeholder Text
bg_BG: Информативен текст

en: Appears within the input
bg_BG: Появява се в текстовото поле

en: Prepend
bg_BG: Прикрепи

en: Appears before the input
bg_BG: Показва се преди текстовото поле

en: Append
bg_BG: Добави

en: Appears after the input
bg_BG: Показва се след текстовото поле

en: File
bg_BG: Файл

en: Content
bg_BG: Съдържание

en: Select File
bg_BG: Избери файл

en: Edit File
bg_BG: Редактирай файл

en: Update File
bg_BG: Обнови файл

en: uploaded to this post
bg_BG: прикачен към тази публикация

en: No File Selected
bg_BG: Не е избран файл

en: Add File
bg_BG: Добави файл

en: Return Value
bg_BG: Върната стойност

en: File Object
bg_BG: Файл под формата на обект

en: File URL
bg_BG: URL на файла

en: File ID
bg_BG: ID на файла

en: Library
bg_BG: Библиотека

en: Uploaded to post
bg_BG: Прикачен към тази публикация

en: Google Map
bg_BG: Google карта

en: Locating
bg_BG: Намиране

en: Sorry, this browser does not support geolocation
bg_BG: Този уеб браузър не поддържа автоматично определяне на географското местоположение

en: Clear location
bg_BG: Изчисти местоположението

en: Find current location
bg_BG: Намери текущото местоположение

en: Search for address...
bg_BG: Търси даден адрес...

en: Center
bg_BG: Центрирай

en: Center the initial map
bg_BG: Центрирай картата при първоначално зареждане

en: Zoom
bg_BG: Мащаб

en: Set the initial zoom level
bg_BG: Задаване на първоначален мащаб

en: Height
bg_BG: Височина

en: Customise the map height
bg_BG: Настрой височината на картата

en: Image
bg_BG: Картинка

en: Select Image
bg_BG: Избери картинка

en: Edit Image
bg_BG: Редактирай картинка

en: Update Image
bg_BG: Обнови картинка

en: Remove
bg_BG: Премахни

en: Edit
bg_BG: Редактирай

en: No image selected
bg_BG: Не е избрана картинка

en: Add Image
bg_BG: Добави картинка

en: Specify the returned value on front end
bg_BG: Избери стойността, която полето ще върне

en: Image Object
bg_BG: Картинка под формата на обект

en: Image URL
bg_BG: URL на картинката

en: Image ID
bg_BG: ID на картинката

en: Preview Size
bg_BG: Размер на демонстративната миниатюра

en: Shown when entering data
bg_BG: Показва се при въвеждане на данни

en: Limit the media library choice
bg_BG: Ограничи избора от библиотеката с файлове

en: Message
bg_BG: Съобщение

en: Text &amp; HTML entered here will appear inline with the fields
bg_BG: Текст и HTML, който е въведен тук, ще се показва заедно с полетата

en: Please note that all text will first be passed through the wp function
bg_BG: Забележете, че всичкия текст ще бъде първоначално прекаран през WP функцията

en: Number
bg_BG: Число

en: Minimum Value
bg_BG: Минимална стойност

en: Maximum Value
bg_BG: Максимална стойност

en: Step Size
bg_BG: Стъпка

en: Page Link
bg_BG: URL към страница

en: Relational
bg_BG: Релационен

en: Post Type
bg_BG: Тип публикации

en: Allow Null?
bg_BG: Позволи да няма стойност?

en: Select multiple values?
bg_BG: Избор на множество стойности?

en: Password
bg_BG: Парола

en: Post Object
bg_BG: Публикация под формата на обект

en: Filter from Taxonomy
bg_BG: Филтрирай от таксономия

en: Radio Button
bg_BG: Бутон за избор

en: Other
bg_BG: Друг

en: Enter your choices one per line
bg_BG: Въведете възможните избори, по един на ред

en: Red
bg_BG: Червено

en: Blue
bg_BG: Синьо

en: Add 'other' choice to allow for custom values
bg_BG: Добавяне на 'друго' опция, която да позволи създаване на потребителски стойности

en: Save 'other' values to the field's choices
bg_BG: Запазване на потребителските стойности към възможните стойности на полето

en: Relationship
bg_BG: Отношение

en: Maximum values reached ( {max} values )
bg_BG: Максималния възможен брой стойности бе достигнат ( {max} стойности )

en: Search...
bg_BG: Търсене...

en: Filter by post type
bg_BG: Филтрирай по тип на публикацията

en: Return Format
bg_BG: Формат на върнатите данни

en: Post Objects
bg_BG: Публикации под формата на обекти

en: Post IDs
bg_BG: ID-та на публикации

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Post Type Select
bg_BG: Избор на тип публикация

en: Elements
bg_BG: Елементи

en: Selected elements will be displayed in each result
bg_BG: Избраните елементи ще бъдат показани във всеки резултат

en: Featured Image
bg_BG: Главна картинка

en: Post Title
bg_BG: Заглавие

en: Maximum posts
bg_BG: Максимален брой публикации

en: Select
bg_BG: Избери

en: Tab
bg_BG: Таб

en: Use "Tab Fields" to better organize your edit screen by grouping your fields together under separate tab headings.
bg_BG: Използвайте "Таб полета" за да организирате по-добре екрана си като групирате полетата под съответните табове.

en: All the fields following this "tab field" (or until another "tab field" is defined) will be grouped together.
bg_BG: Всички полета след това "таб поле" (или до следващото "таб поле") ще бъдат групирани в един таб.

en: Use multiple tabs to divide your fields into sections.
bg_BG: Използвайте множество табове за да разделяте полетата на секции.

en: Taxonomy
bg_BG: Таксономия

en: None
bg_BG: Няма стойност

en: Field Type
bg_BG: Тип на полето

en: Multiple Values
bg_BG: Множество стойности

en: Multi Select
bg_BG: Поле за множествен избор

en: Single Value
bg_BG: Единична стойност

en: Radio Buttons
bg_BG: Бутони за избор

en: Load & Save Terms to Post
bg_BG: Зареди и запази термини към публикацията

en: Load value based on the post's terms and update the post's terms on save
bg_BG: Зареждане на стойност, базирана на термините на публикацията и обновяване на термините на публикацията при запазване

en: Term Object
bg_BG: Термин под формата на обект

en: Term ID
bg_BG: ID на термин

en: Text
bg_BG: Текст

en: Formatting
bg_BG: Форматиране

en: Affects value on front end
bg_BG: Рефлектира върху върнатата стойност

en: No formatting
bg_BG: Без форматиране

en: Convert HTML into tags
bg_BG: Конвертирай HTML в тагове

en: Character Limit
bg_BG: Лимит на броя символи

en: Leave blank for no limit
bg_BG: Оставете празно за да няма лимит

en: Text Area
bg_BG: Текстово поле

en: Convert new lines into &lt;br /&gt; tags
bg_BG: Конвертирай новите редове в &lt;br /&gt; тагове

en: True / False
bg_BG: Истина / лъжа

en: eg. Show extra content
bg_BG: например Покажи допълнително съдържание

en: User
bg_BG: Потребител

en: Filter by role
bg_BG: Филтрирай по роля

en: Wysiwyg Editor
bg_BG: WYSIWYG редактор

en: Toolbar
bg_BG: Лента с инструменти

en: Show Media Upload Buttons?
bg_BG: Показване на бутоните за качване на медия?

en: New Field
bg_BG: Ново поле

en: Field type does not exist
bg_BG: Този тип поле не съществува

en: Field Order
bg_BG: Ред на полето

en: Field Label
bg_BG: Етикет на полето

en: Field Name
bg_BG: Име на полето

en: Field Key
bg_BG: Ключ на полето

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
bg_BG: Няма създадени полета. Натиснете на <strong>+ Добави поле</strong> бутона за да създадете първото си поле.

en: Edit this Field
bg_BG: Редактирай това поле

en: Read documentation for this field
bg_BG: Прочети документацията на това поле

en: Docs
bg_BG: Документация

en: Duplicate this Field
bg_BG: Направи копие на това поле

en: Duplicate
bg_BG: Направи копие

en: Delete this Field
bg_BG: Изтрий това поле

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: This is the name which will appear on the EDIT page
bg_BG: Това име ще бъде показано на страницата за редактиране

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
bg_BG: Една дума, без интервали. Долни черти и тирета са позволени

en: Field Instructions
bg_BG: Инструкции на това поле

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
bg_BG: Инструкции за авторите. Показват се когато се изпращат данни.

en: Required?
bg_BG: Задължително?

en: Conditional Logic
bg_BG: Условна логика

en: is equal to
bg_BG: е равно на

en: is not equal to
bg_BG: не е равно на

en: Show this field when
bg_BG: Покажи това поле когато

en: all
bg_BG: всички

en: any
bg_BG: поне едно

en: these rules are met
bg_BG: тези правила са спазени

en: Close Field
bg_BG: Затвори полето

en: Drag and drop to reorder
bg_BG: Използвайте drag & drop за да смените реда

en: + Add Field
bg_BG: + Добави поле

en: Rules
bg_BG: Правила

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
bg_BG: Създайте набор от правила, които да определят кои екрани за редакция ще използват тези потребителски полета

en: Show this field group if
bg_BG: Показвай тази група полета ако

en: Logged in User Type
bg_BG: Тип на влезлия потребител

en: Page
bg_BG: Страница

en: Page Type
bg_BG: Тип страница

en: Page Parent
bg_BG: Родителска страница

en: Page Template
bg_BG: Шаблон на страницата

en: Post
bg_BG: Публикация

en: Post Category
bg_BG: Категория на публикацията

en: Post Format
bg_BG: Формат на публикацията

en: Post Status
bg_BG: Статус на публикацията

en: Post Taxonomy
bg_BG: Таксономия на публикацията

en: Attachment
bg_BG: Прикачен файл

en: Taxonomy Term
bg_BG: Термин от дадена таксономия

en: and
bg_BG: и

en: Add rule group
bg_BG: Добави група от правила

en: Order No.
bg_BG: Пореден номер

en: Field groups are created in order <br />from lowest to highest
bg_BG: Групите полета се създават в <br />увеличаващ се ред

en: Position
bg_BG: Позиция

en: High (after title)
bg_BG: Висок приоритет (след заглавието)

en: Normal (after content)
bg_BG: Нормален приоритет (след съдържанието)

en: Side
bg_BG: Отстрани

en: Style
bg_BG: Стил

en: Seamless (no metabox)
bg_BG: Без meta кутия

en: Standard (WP metabox)
bg_BG: Стандартен (WP мета кутия)

en: Hide on screen
bg_BG: Скрий на екрана

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen
bg_BG: <b>Избери</b> елементи, които да бъдат <b>скрити</b> от екрана за редактиране

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used. (the one with the lowest order number)
bg_BG: Ако няколко групи полета се показват на екрана за редакция, опциите на първата група ще бъдат използвани (тази с най-ниско число на реда).

en: Permalink
bg_BG: Постоянен URL

en: Content Editor
bg_BG: Редактор на съдържание

en: Excerpt
bg_BG: Откъс

en: Discussion
bg_BG: Дискусия

en: Comments
bg_BG: Коментари

en: Revisions
bg_BG: Ревизии

en: Slug
bg_BG: SEO наименование

en: Author
bg_BG: Автор

en: Format
bg_BG: Формат

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Tags
bg_BG: Тагове

en: Send Trackbacks
bg_BG: Изпращай обратно проследяване
